Prvý gameplay z RAGE 2: Čaká na nás krvavý kúpeľ zahalený do krikľavých farieb

Prvý gameplay z RAGE 2: Čaká na nás krvavý kúpeľ zahalený do krikľavých farieb

 

Mad Max meets Just Cause.

Bethesda zverejnila prvý gameplay z Rage 2 a my po jeho zhliadnutí musíme konštatovať len to, že Rage 2 rozhodne nie je Rage 1. Po rôznych leakoch, náznakoch a včerajšom ohlásení tu máme čierne na bielom, o čom bude pokračovanie zaujímavej strieľačky z roku 2010.

Bude to rozhodne iný zážitok. Minimálne po stránke estetickej. To, akým sa zmenila atmosféra Rage 2 oproti prvému dielu, v nás vyvoláva spomienky na Watch Dogs 2 a jeho zmene oproti jednotke. Aj keď aj Rage 2 bude stále post-apo, bude to už úplne iné post-apo. Bude to omnoho viac uvoľnená hra, zbesilá, bláznivá a farebná. Jednoducho, ako keby ste pojedli halucinogénne huby a začali hrať Just Cause vo first-person móde.

Vzhľadom na to, že hra je od tvorcov id Soft a Avalanche Studios (Just Cause, Mad Max), tušili sme, že aj táto ich novinka bude open-world hrou a tento trailer nám to len potvrdil. Dočkáme neuveriteľne nadupanej akcie, hektolitrov krvi a pankáčov s rôznofarebnými čírami. Nebudú chýbať mohutné výbuchy snažiace sa vás presvedčiť, že cesta pyromana môže byť neuveriteľne lákavá, a ani zbesilé prestrelky na buginách, pri ktorých vám budú vlasy dupkom stáť.

Zdroj: YouTube, DSOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk