Chernobog už terorizuje SMITE

Chernobog už terorizuje SMITE

 

Nedávno sme vás informovali o novej aktualizácii, ktorá mala prísť do SMITE v neznámom termíne. Ďalej už čakať nemusíte. Aktualizácia s názvom "Lord of Darkness" 5.8 pre PC je dostupná od dnes.

S aktualizáciou prichádza nový boh Chernobog, ktorý reprezentuje ako prvý slovanskú mytológiu. Chernobog zohráva v SMITE úlohu "Hunter", takže svoje miesto by ideálne mal zastúpiť na duo pásme, spolu s bohom typu "Guardian". Akým spôsobom ovplyvní Chernobog bojisko v SMITE musí každý hráč zistiť sám. Popis jeho kúziel nájdete nižšie v našej predchádzajúcej novinke.

V štúdiu Hi-Rez si pre hráčov pripravili aj grafické znázornenie tejto aktualizácie, kde sa hráči dozvedia, ktorí bohovia boli oslabení a ktorí naopak posilnení. Zlé správy čakajú hráčov Nemesis, pretože táto postava bola oslabená. Dozviete sa aj v čom bude spočívať nová udalosť, v ktorej sa vidáte na dobrodružstvo s Bellonou. Nižšie máte k dispozícii spomínané grafické znázornenie.

Súčasťou aktualizácie bolo aj vyváženie určitých "itemov". Oslabený bol začiatočný "item" s názvom "EVOLVED WARRIOR’S BLESSING". V určitom zmysle bol oslabený aj "SOUL REAVER", zvýšila sa jeho cena. "STONE OF FAL" dostal nové pasívne kúzlo, ktoré do určitej miery blokuje tzv. "Burst Damage" a znížila sa jeho cena. "ONI HUNTER’S GARB" má odteraz nové pasívne kúzlo, ktoré zmierňuje poškodenie o 2% v istom rozhraní. Môže sa nahromadiť tri krát. 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk