PUBG vývojár priznáva zlyhania ohľadom rýchlostí vývoja

PUBG vývojár priznáva zlyhania ohľadom rýchlostí vývoja

 

Či ste už fanúšikovia Fortnite, PUBG alebo H1Z1, je asi zrejmé, že prvý menovaný momentálne dominuje trhu asi rovnako ako PlayStation 4 v „konzolovej“ vojne. Všetky príčiny je asi ťažké pomenovať, no o niektorých vedia aj samotní autori PUBG.

Jednak, Fortnite je zdarma, čo určite rozširuje potenciálnu skupinu hráčov, ale hlavne, Epic Games je veľmi promptné štúdio s ohľadom na rýchlosť vylepšovania hry, pridávania nových zbraní a výbavy a opravy problémov. A s tým má štúdio Bluehole veľký problém. Za prvé im trvá dlho, pokiaľ nové mapy z PC platformy prenesú na Xbox a zároveň, a navyše, z technického hľadiska má hra viac problémov ako by bolo zdravé. Hromada cheaterov, bugy, glitche, framerate... Proste je toho veľa. A autori to aj otvorene priznali.

V blogu autori prezradili, že okrem vývoja nových vecí do hry sa sústreďujú aj na prijímanie nových ľudí, ktorí im pomôžu s vylepšeniami už existujúcich častí hry. Štúdio plánuje aplikovať agresívne proticheaterské opatrenie. „Aj keď sme spravili výrazné vylepšenia pre PUBG, v niektorých ohľadom nestačíme. Hráči nás oprávnene kritizujú za to, že sme nepriniesli dostatočné množstvo vylepšení behu hry a taktiež aj za to, že zle komunikujeme zmeny, ktoré v hre robíme.“

Vývojári si určili tri hlavné oblasti, ktoré označili za prioritné. Vylepšenie serverov, optimalizácia a boj proti cheaterom. Okrem toho je vydanie novej mapy Sanhok naplánované na koniec júna. Po ňom sa autori budú sústrediť novú zbraň a na vozidlá, ktoré budú exkluzívne iba na tejto mape.

Zdroj: www.gamespot.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk