S novým STALKEROM to možno nie je až také horúce

S novým STALKEROM to možno nie je až také horúce

 

Pred viac ako týždňom sa objavila správa, že Sergei Grygorovich, vedúci štúdia GSC, oznámil vývoj hry STALKER 2 s plánovaným rokom vydania 2021. Zdá sa však, že oznámenie možno nie je až tak vážne, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

Vedúci vydavateľstva Epic Games Sergey Galyonkin (známy taktiež ako majiteľ webu SteamSpy) totiž prezradil, že šéf štúdia Grigorovich oznámil hru bez toho, aby oznámenie s niekým konzultoval. Podľa neho prišlo k oznámeniu vzhľadom k blížiacej sa E3, kde si štúdio bude hľadať vydavateľa. Tým, že hru oznámil tak chcel dokázať, že verejnosť má o nového STALKERA záujem a tým pádom zvýšiť šancu pre získanie vydavateľa.

Galyokin taktiež prezradil, že štúdio má vo svojich útrobách skúsených vývojárov FPS hier, takže kvality výsledného produktu by sme sa nemali obávať. No napriek tomu faktom zostáva, že hra je momentálne vo fáze prípravy dizajnovej dokumentácie. Takže aj s ohľadom na fakt, že hra je ohlásená až na rok 2021, tak dodržať tento dátum bude veľmi komplikované.

Podľa jeho informácií by hra mala byť vyvíjaná pomocou Unreal Engine 4.

Zdroj: dtf.ru

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk