Poznámky k novej aktualizácii pre SMITE sú tu

Poznámky k novej aktualizácii pre SMITE sú tu

 

Aktualizácia s názvom „Medusa's Deathmatch“ pre PC prináša nové skiny a samozrejme herné vyváženia.

Od novej aktualizácie „Medusa’s Deathmatch“ môžu hráči očakávať ďalšie dobrodružstvo tentokrát s dvomi nepriateľskými tímami. K dispozícii bude aj úplne nová egyptská mapa, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre toto dobrodružstvo. V podstate ide o mód 3 vs 3 vs 3, ktorý vývojári SMITE predstavujú po prvýkrát v histórii tejto hry. Hráči budú muesieť zdolať 2 nepriateľské tímy, ale pozor počas boja na vás vyskočí piesočná búrka na ktorú si budete musieť dávať pozor.

Vyváženia itemov

Poďme si pozrieť akým spôsobom budú vyvážené niektoré itemy. „HEAVENLY WINGS“ bude oslabený, rýchlosť pohybu sa znižuje z 30% na 20%, ide o výrazné oslabenie. Samozrejme je oslabené aj vylepšenie „HEAVENLY WINGS“ z 30% na 20%. Item „CELESTIAL LEGION HELM“, konečne dostane aktualizovaný popis, kde bude jasné, že vaše nahromadené body sa stratia len pri fyzickom poškodení.

„HYDRA’S LAMENT“, momentálne je tento item v úzadí pretože sú v kurze „assassins“, ktorý ťažia z kúziel. Preto sa tomuto itemu vylepšuje základný útok z 40% na 50%. „HASTENED KATANA“ bude lacnejší, jeho cena klesla z 2 400 na 2 200. Dôvodom je už spomínaný problém s bohmi, ktorý najviac využívajú základný útok. „MIDGARDIAN MAIL“ je oslabený a znižuje sa získaný život z 350 na 300.

Vyváženia bohov

Achilles a jeho kúzlo „GIFT OF THE GODS“ dostáva oslabenie. Bonus fyzickej sily bol znížený z 10 + 2 za level na 3 + 2 za level. Znížený bol aj bonus rýchlosti pohybu z 3% + 0.2 za level na 1% + 0.25 za level. Chiron bude posilnený a to jeho kúzlo „TRAINING EXERCISE“ miesto očistenia bude možné použiť imunitu na 0.3 sekundy. Kúzlu „MASTERFUL SHOT“ sa zvyšuje fyzická obrana z 3% na 5%. Discordia a jej ultimátne kúzlo „GOLDEN APPLE OF DISCORD“ bude opravené a nezmizne predtým ako má zasiahnuť svoj cieľ.

Guan Yu bude mierne oslabený, konkrétne jeho kúzlo „CONVICTION“. Liečenie sa znižuje z 2x na 1.5x. HE BO bude mať znížené zdravie za každý level zo 68 na 67, no zvýši sa mu začínajúce zdravie z 365 na 400. Jeho kúzlo „WATER CANNON“ bude oslabené z 90/140/190/240/290 na 70/125/180/235/290. Kukulkan dostane opravu kúzla „WHIRLWIND“. Kuzenbo a jeho kúzlo „WATERY GRAVE“ bude mať zredukovaný časovač z 0.7 na 0.6.

Medusa bude mať zvýšený počet striel keď použije kúzlo „VIPER SHOT“ z troch na všetkých úrovniach na 3/3/3/4/4. Ne Zha dostane opravu ultimátneho kúzla „WIND FIRE WHEELS“. Cieľ ktorý bol zasiahnutý sa mohol pohybovať zo strany na stranu. Nike a kúzlo „SENTINEL OF ZEUS“ spomalí nepriateľa bez ohľadu na to či je aktívne alebo nie je. VAMANA dostane opravu kúzla „COLOSSAL FURY“, pretože kúzlo nedostávalo predĺžené trvanie pri poškodení od nepriateľa.

Skiny

Zdroj: SMITEGame

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk