S Xbox Game Pass si odteraz zahráte viac Star Wars hier

S Xbox Game Pass si odteraz zahráte viac Star Wars hier

 

Hoci nejde o žiadne novinky, 4 nové Star Wars hry, ktoré boli pridané do ponuky Xbox Game Pass, určite potešia fanúšikov Hviezdnych Vojen.

Star Wars Knights of the Old Republic je poriadne staré RPG zo sveta Star Wars. Pokiaľ ale poznáte nejakých hráčov, ktorí majú odohrané hry z tohto univerza, je dosť možné, že vám odporučia práve KotOR. Titul sa zapísal medzi tie najviac obľúbené, má jedno pokračovanie a mnoho fanúšikov dúfa v návrat v podobe ďalšieho dielu.

Lego Star Wars: The Complete Saga má trochu detskejší nádych. Toto lego spracovanie ale pokrýva udalosti prvých troch trilógií, teda of filmu Star Wars Epizóda 1 - Skrytá Hrozba až po Star Wars Epizóda 6 - Návrat Jediho.

Zvyšok ponuky uzatvára séria Star Wars hier s podtitulom The Force Unleashed. V nich je v centre deja Starkiller, tajný učeň, ktorého trénoval sám Darth Vader. Starkiller bol jeden z najsilnejších Jedi a ľahko si vedel poradiť vojská Impéria. Hoci už Starkiller oficiálne nepatrí do dejovej línie Star Wars filmov, oba hry sú rovnako kvalitné, ako pri vydaní a ide o rýchlu akčnú zábavu so zaujímavým pohľadom na temnú stránku Sily.

Pre to, aby sme si mohli hry stiahnuť, je treba mať na svojom Microsoft účte aktívnu službu Xbox Game Pass. Tá u nás stojí 9,99€ mesačne a popri spomenutých Star Wars hrách dovoľuje zahrať si aj tituly ako State of Decay 2, Sea of Thieves, Gears of War 4, Darksiders, Resident Evil 6 a iné.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk