Už vieme, kto sa uchopil vývoja Lords of the Fallen 2

Už vieme, kto sa uchopil vývoja Lords of the Fallen 2

 

Známa hra jasne inšpirovaná sériou Dark Souls, Lords of the Fallen to nemá jednoduché. Kvalitatívne sa na svoju inšpiráciu nechytá a zdá sa, že druhý diel sa ocitol tak trochu vo vývojárskom pekle.

Na jednotke spolupracovalo poľské štúdio CI Games s nemeckým štúdiom Deck 13, no po tejto hre sa Deck 13 rozhodlo pre vývoj vlastnej hry (The Surge). Po tomto to vyzeralo, že CI Games nemá dostatok kapacít a ani skúseností, aby vydali hru na vlastnú päsť. A to čo vydali za veľa chvály nestálo (Sniper: Ghost Warrior 3)

Preto CI Games oznámilo, že pri vývoji Lords of the Fallen bude spolupracovať so štúdiom Defiant. Toto štúdio síce zatiaľ nevydalo žiadnu hru, no podľa všetkého sú jeho súčasťou vývojári, ktorí sú ošľahaní sériou Just Cause.

„Hovorili sme s mnohými rešpektovanými štúdiami, ktoré prejavili veľký záujem, pracovať na ďalšom Lords of the Fallen a prijali sme niekoľko solídnych nápadov. Rozhodli sme sa pokračovať ďalej so štúdiom Defiant, nakoľko sme boli ohromení ich konceptom, produkčnými kvalitami a skúsenosťami jej vývojárov,“ povedal CEO CI Games Marek Tymiński.

Bývalý vývojár série Tomasz Gop minulý rok prezradil, že hra bola ešte minulý rok v konceptovej fáze a to kvôli tomu, že štúdio sa vo veľkom sústredilo na nevydarený Sniper: Ghost Warrior 3. Teraz keď už majú potrebných ľudí, tak hádam budú mať hladký priebeh vývoja, aby nám dodali kvalitnú hru.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk