Merchendise od Blizzardu si po novom kúpime lacnejšie a bez cla

Merchendise od Blizzardu si po novom kúpime lacnejšie a bez cla

 

Blizzard oficiálne otvoril Blizzard Gear Store pre trh Európskej únie. To znamená lacnejšie poštovné, žiadne colné poplatky a rýchlejšie doručenie!

Nový Blizzard obchod sídli v Holandsku a je určite skvelou správou pre všetkých, ktorí si chceli niekedy akýkoľvek predmet inšpirovaný ich hrami, či už ide o World of Warcraft, Diablo 3, Overwatch alebo iné.

Obchod je dostupný pre všetky členské krajiny EU, čiže aj pre nás. Web obchodu je v anglickom, francúzskom a nemeckom jazyku a ceny sú zobrazené v €, $ a £. Postupne je v práci aj podpora ostatných jazykov a mien, ktoré sa v EU používajú. Asi by bol sen snívať o Blizzard Gear Store v slovenčine, ale čeština by nemusela byť až taká vzdialená.

Ako platobnú metódu je možné použiť kreditné karty od spoločností VISA, Mastercard a American Express a takisto je možné platiť cez PayPal.

Cena poštovného závisí od rozmerov objednaného tovaru a k dispozícii sú 2 možnosti. Poštou 1. triedou alebo cez kuriéra, čo bude trochu drahšie, ale dáva možnosť sledovania zásielky.

Jednotlivé tovary sa môžu cenovo líšiť s tými v US obchode a dostupnosť môže byť tiež rôzna. Rozdiel v cene je spôsobený tým, že v EU obchode je v cene započítané aj DPH a dostupnosť sa odvíja od rozdielnych skladov, z ktorých sa budú objednávky posielať.

Zaujímavosťou je, že EU Gear Store bude doručovať objednávky iba od krajín, ktoré sú členmi EU. No US Gear Store bude stále roznášať objednávky doteraz, čiže občania EU sa môžu rozhodnúť, odkiaľ si chcú objednať, zatiaľ čo pre ostatných bude jediná možnosť objednať si z US.

 

Zdroj: blizzard

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk