Battlefield V bude mať pri vydaní iba dve hrateľné frakcie

Battlefield V bude mať pri vydaní iba dve hrateľné frakcie

Ak ste sa tešili, že si pri vydaní Battlefieldu V si zahráte za vojakov Ruska, USA, či napríklad Poľska, tak máte smolu. Teda minimálne pri vydaní.

Je zrejmé, že Electronic Arts a DICE sa rozhodli k Battlefieldu V pristupovať ako ku game-as-service hre. Prostredníctvom Tides of War systému sa hra bude postupne rozširovať, bude sa pridávať nový obsah a všetok obsah bude pravdepodobne zdarma, nakoľko Premium Pass bol zrušený. Je tu však jedno veľké ale.

Zdá sa, že hra nebude mať pri vydaní až toľko možností, ako mali predchodcovia. Počet máp síce zatiaľ nevieme, ale čo vieme je to, že pri vydaní budú možnosti frakcie obmedzené iba na Britských a Nemeckých vojakov.

„Tides of War bude evolučným procesom s novým príbehom každých zopár mesiacov. Každá kapitola Tides of War sa zameria na konkrétny aspekt a obdobie Druhej svetovej vojny s novými hrateľnostnými vylepšeniami, ktoré budú hnať hráčov vpred. Nový obsah, vojakov a príbehy použijeme aby sme hráčov vtiahli do diania.“

Uvidíme, ako veľa obsahu nakoniec bude v hre. Osobne sa obávam, že EA dodá do hry minimum nutného obsahu, aby ho následne dopĺňali, ale hádam sa mýlim.

Zdroj: pcgamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk