Tvorcovia Just Cause ohlásili open world survival co-op hru Generation Zero

Tvorcovia Just Cause ohlásili open world survival co-op hru Generation Zero

 

Ide o ich prvú hru, ktorú si vydávajú sami.

Po sérii Just Cause a Mad Max sa Avalanche Studios rozhodlo pre iný herný štýl, ktorý bude omnoho bližšie koketovať s multiplayerovým hraním. Ich najnovšia hra ponesie meno Generation Zero a bude pojednávať o boji o prežitie medzi ľuďmi a strojmi vo Švédsku. Na otázku, prečo práve konkrétne vo Švédsku, je jednoduché odpovedať. Zo Švédska totiž pochádza aj samotné štúdio Avalanche.

Aj keď sa Generation Zero bude dať hrať aj osamote, predovšetkým bude zameraná na viacerých hráčov, ktorí sa ocitnú v otvorenom svete s nepredvídateľnou simuláciou počasia, zmeny dňa a noci, komplexnou AI nepriateľov a realistickým zvukom. Hráči budú využívať taktiky guerilla vojny, čo znamená zakrádanie sa, boj zo zálohy a záškodnícku činnosť.

Multiplayer, respektíve kooperačný multiplayer, bude pre štyroch hráčov, ktorí sa budú musieť naučiť vhodne narábať so svojimi schopnosťami a zároveň ich vedieť kombinovať s podporou schopností vašich spoluhráčov. Zaujímavosťou je, že nepriatelia budú neustále prítomní v hernom svete, čo znamená, že všetko, čo im zničíte, a všetko to, ako ich poškodíte, bude trvalé a ponesú si tieto jazvy až do úplného konca svojej existencie. Ak sa vám napríklad podarí zničiť nepriateľovi zbrane, tak pri ďalšom stretnutí s ním už tie zbrane mať nebude, a to zároveň platí aj o celkovom poškodení nepriateľov ako takom.

Generation Zero - Announcement trailer

Zdroj: Gematsu

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk