Fallout 76 Power Armor Edition ponúkne hráčom funkčnú T-51 prilbu
Update

Fallout 76 Power Armor Edition ponúkne hráčom funkčnú T-51 prilbu

 

Limitovaná zberateľská edícia Fallout 76 rozhodne patrí medzi tie najväčšie, aké si kedy Bethesda pre hráčov pripravila.

Tí, ktorí si Fallout 76 predobjednajú, dostanú prístup do Beta testu hry a čo môže byť lepšie, než poriadna zberateľská edícia, že? Nanešťastie hneď pri otvorení stránky Fallout 76 Power Armor Edition zasvieti do očí nenávidená formulka, ktorá zlomila mnoho sŕdc: „Available in the US only“.

V našich lokálnych obchodoch som našiel iba základné verzie Fallout 76, no stále je tu možnosť, že nejakej formy zberateľskej edície sa dočkáme. I keď táto Power Armor je naozaj lákavá.

Obsahuje totiž:

  • Fallout 76
  • 53x53 cm veľkú mapu Fallout 76, ktorá zobrazuje 6 regiónov z oblasti západnej Virginie, kde sa hra odohráva. Mapa bude mať retro štýl a v tme bude svietiť.
  • 24 zberateľských Fallout figúriek. Tiet figúrky zobrazujú obyvateľov Vault 76, vojakov s Power Armor a rôzne príšery, ktoré v hre stretneme
  • Tricentennial Steelbook, ktorý je exkluzívny pre Power Armor edíciu a v detailnom kovovom prevedení oslavuje 300 rokov slobody Ameriky
  • Fallout 76 Triscentennial Edition bonusové predmety do hry, ktoré taktiež oslavujú slobodu Ameriky.
  • prístup do Fallout 76 B.E.T.A, break-it early test application. Ide o klasický prístup do beta verzie hry.
  • taška s tématikou West Tek
  • T-51 Power Armor prilbu. Ide o najväčšie lákadlo edície a nie bezdôvodne. Prilba bude v dostatočnej veľkosti, aby sa dala nosiť na hlave a pôjde o detailnú repliku prilby, ktorú môžeme vidieť v hre. Bude obsahovať LED lampu, V.A.T.S. zvukové funkcie a aj menič hlasu.

 

Fallout 76 Power Armor Edition bude podľa slov Bethesdy veľmi limitovaná. Edícia je dostupná iba v USA, je limitovaná na 1 kus pre zákazníka a stojí 200$. Objednať sa dá priamo na stránke Bethesdy.

UPDATE: Nakoniec sa limitovaná edícia objavila aj na stránkach európskeho Bethesda obchodu. Stojí podobne, 200€ a keďže sa produkt posiela zo skladu v Nemecku, netreba rátať so žiadnym clom alebo DPH. Poštovné by malo byť podľa cenníka zadarmo, nakoľko cena objednávky je vyššia než 45 GBP.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk