Rage 2 nebude obsahovať multiplayer

Rage 2 nebude obsahovať multiplayer

 

Hra bude na 100% postavená na singleplayeri.

Punk-rocková strieľačka Rage 2 na rozdiel od svojho originálu z roku 2010 nebude ponúkať možnosť co-op či akúkoľvek verziu multiplayeru.

V rozhovore pre portál Eurogamer to potvrdil Magnus Nedford, dizajnér štúdia Avalanche, ktoré na výrobe hry úzko spolupracuje s veteránskou vývojárskou spoločnosťou id Software.

„Sústreďujeme sa výlučne na tvorbu čo najlepšej hry pre jedného hráča s otvoreným svetom,“ vyhlásil Nedford, ktorého zamestnávateľ je už aj tak tradične známy ako zástanca striktne singleplayer titulov.

Napriek tomu môže byť neprítomnosť módu pre viacerých hráčov prekvapením pre viacerých fanúšikov značky Rage.

Hlučné ohlásenie druhého dielu série v rámci konferencie Bethesdy na tohtoročnom E3 sa totiž nieslo v znamení bláznivých farieb a divokej párty atmosféry. Dostupné upútavky navyše nenasvedčovali tomu, že by vývojári z hry kompletne eliminovali všetky multiplayer elementy.

Niektorí dokonca mohli mať pocit, že multiplayer bude hlavným záberom punkového šialenstva. Realita je však taká, že jarné mesiace roku 2019 síce obohatia naše počítače a konzoly PS4 a Xbox One o zábavnú samopaš s názvom Rage 2, avšak pri jej hraní budete odkázaní výlučne na seba.

Navyše, ikonická charakteristika štúdia id, teda 60fps pre neobmedzený zážitok z akčných scén, bude výsostne dostupná na konzolách PS4 Pro a Xbox One X.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk