Frostpunk aktualizácia prináša do hry nový herný režim

Frostpunk aktualizácia prináša do hry nový herný režim

Pred nejakou dobou sme písali o roadmape budúceho vývoja hry Frostpunk a teraz tu máme jej prvý bod.

Do hry bol pridaný herný režim Survivor Mode. Ten je smerovaný na tých, ktorí vo virtuálnom svete radi naozaj bojujú o prežitie.

Náročnosť je vyššia, než pri Hard nastavení hry a tak dá zabrať aj veteránom. Hra sa zastaví iba pri otvorení menu, čiže mizne jednoduché pauzovanie. To isté je aj s uložením hernej pozície. Bude prebiehať automaticky a aj pri vypnutí hry. Každé rozhodnutie tak bude finálne a nebude možné v prípade chyby načítať nejaký skorší save. Čo sa týka herných mechaník, obyvatelia budú mať väčšie nároky a bude ťažšie vyrovnať šťastie ľudí a udržať ekonomiku mesta v pluse. Ak sa vám ale podarí zdolať všetky nové nástrahy, odmenou budú nové achievmenty a dobrý pocit za zvládnutie ťažkej práce.

Pre zapnutie Survivor Mode si treba zvoliť novú hru, v nej scenár a v customization menu bude možnosť zapnúť si tento nový herný režim.

Frostpunk je momentálne na Steame v 15% zľave, no zajtra sa možno začne veľký letný výpredaj, kde by cena mohla ešte viac klesnúť. To je ale iba špekulácia z mojej strany a v momentálnych horúčavách platí porekadlo, že ak môžete mrznúť dnes, neodkladajte to na zajtra.

Zdroj: steam

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk