Štúdio stojace za Agony čelí po neúspechu hry veľkým finančným problémom

Štúdio stojace za Agony čelí po neúspechu hry veľkým finančným problémom

 

Práca chvatná, málo platná?

To ani nie. Niet pochýb, že tvorcovia zo štúdia Madmind Studio na svojej hre usilovne pracovali a snažili sa priniesť čo najlepšie spracovanú víziu svojho diela. Problémom je, že celý marketing hry postavili na šoku z extrémneho násilia a sexuálnych scén a problém je to preto, lebo tá hra okrem toho neponúka nič iné.

Momentálne k nám prichádzajú správy, že sa štúdio nachádza vo veľkých finančných problémoch, následkom ktorých bola zrušená aj necenzurovaná verzia hry Agony Unrated. Tvorcovia síce prizvukujú, že na ďalších patchoch upravujúcich stav hry budú pracovať a najbližší by mal vyjsť dokonca budúci týždeň, no momentálna finančná situácia im toho nedovolí spraviť viac. Tieto informácie uviedli v ohlásení na Steame.

Z potenciálnej hororovej bomby sa vykľula nudná chodička s mnohými technickými problémami, ktorá sa dokonca zaradila medzi tie najhoršie hry roka. Agony chcel šokovať a to sa mu aj podarilo. Len jeho tvorcovia nepočítali s tým, že Agony môže šokovať aj ich samotných, čo sa nakoniec i stalo. Snáď to Madmind Studio prežije.

Agony a jeho terapia šokom

Zdroj: DSOG

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk