EA zverejní pravdepodobnosť pri lootboxoch vo FIFE 19

EA zverejní pravdepodobnosť pri lootboxoch vo FIFE 19

 

Boj proti lootboxom nemusí byť iba v ich zákaze.

Čaro lootboxov (okrem toho, že vyhodíte kopu peňazí a nezískate nič) je v tom, keď konečne box otvoríte a čaká na vás nejaký legendárny, alebo epický predmet. Na Youtube vidíte stovky ľudí, ktorí prichádzajú o rozum keď im v CS:GO bedničke padne nôž.

V novom vydaní FIFY však budete pred nákupom balíčka kartičiek vedieť, aká je pravdepodobnosť, že sa k legendárnym predmetom dostanete. Prezradil to viceprezident EA Sports Daryl Holt.

„Pre Ultimate Team, keď si kúpite balíček, tak viete čo dostanete. Dostanete určitý počet predmetov, ktoré sú garantované a navyše po novom budete vedieť aj pravdepodobnosť toho, že dostanete určité predmety. To bude niečo, čo budú obsahovať všetky naše športové hry v roku 2019.“

Bohužiaľ ďalšie podrobnosti sme sa nedozvedeli, nakoľko firma odmietla ďalej komentovať túto záležitosť.

Nevieme teda či to znamená, že hra vám povie, akú máte šancu na získanie hráča s určitým hodnotením, alebo či vám konkretizuje pravdepodobnosť toho, kedy získate špeciálnu kartičku, ale každopádne je to krok správnym smerom. Akurát som zvedavý, koľko hráčov bude odradených nízkymi šancami a prestanú nakupovať lootboxy. Je však zaujímavé, aký obrovský vplyv na EA malo fiasko zvané Battlefront II.

Zdroj: eurogamer.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk