Blizzard predstavil novú Hearthstone expanziu: The Boomsday Project

Blizzard predstavil novú Hearthstone expanziu: The Boomsday Project

A zvolil si na to celkom nezvyčajný spôsob.

Blizzard ohlásil novú Hearthstone expanziu pod názvom The Boomsday Project. Prvé oficiálne video je už k dispozícií na ich YouTube kanáli a zároveň je už spustený aj predpredaj balíkov.

The Boomsday Project sa dočkal skutočne zaujímavého spôsobu ohlásenia v 10 minútovom "vedeckom programe", kde skupina vývojárov bláznivým spôsobom vysvetľuje nové prídavky do hry. Tešiť sa môžeme na veľké množstvo nových mechov, ktorí dostanú novú schopnosť magnetizácie. Teda pokiaľ na hracej ploche máte už jednu kartu s označením "mech", môžete druhého robota zahrať samostatne, alebo ho spojiť s už položenou kartou. Tým sa navýši jej život, útok a získa tak aj špeciálnu vlastnosť (napr. deathrattle) danej karty.

Boomsday prináša so sebou aj projekty, kvázi spelly, ktoré však dávajú výhodu obom hráčom. Po prvý krát, ako tvrdia vývojári vo videu, sa dočkáme aj legendárnych "Spell" kariet. Ako príklad sme mohli vidieť Myra's Unstable Element, ktorý umožní hráčov si potiahnúť celý svoj deck. Okrem toho Blizzard pridá aj špeciálnych minionov, ktorí nadobudnú špeciálne schopnosti, keď ich zahráte s 10 kryštálmi many. 

Nová expanzia prichádza už 7. augusta 2018, predpredaj kariet je spustený na oficiálnej stránke. Okrem klasickej 50 balíčkovej ponuky (50 balíčkov, zadná strana karty a náhodná zlatá legendárka) prichádza Blizzard aj s 80 balíčkovym MEGA BUNDLE, v ktorom získate aj nového Warlock hrdinu MECHA-JARAXXUS. Viac info o expanzií nájdete na oficiálnych stránkach

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk