SteelSeries oslavuje 10 miliónov predaných podložiek

SteelSeries oslavuje 10 miliónov predaných podložiek

 

SteelSeries môžete poznať vďaka headsetom, myškám, klávesniciam. No sú to práve podložky pod myš, ktorých predaj teraz oslavujú.

Ak patríte k fanúšikom produktov od SteelSeries, možno vás dnes v emailových schránkach prekvapila správa o oslavách, ktoré dnes spoločnosť začala. Dosiahli totiž veľký míľnik a predali vyše 10 miliónov podložiek pre herné myšky.

Pri tejto príležitosti je možné zapojiť sa do súťaže, v ktorej bude rozdaných dokopy 100 cien. Pre zapojenie si stačí na stránke súťaže poskladať kolekciu produktov od SteelSeries: myšku, headset, klávesnicu a podložku pre myš. Zvýšiť svoje šance na výhru môžete sledovaním SteelSeries na sociálnych sieťach ako Facebook, Twitter a Instagram.

20 výhercov dostane kolekciu produktov, ktorú si poskladali pri vstupe do súťaže, zatiaľ čo ostatní budú môcť získať limitované podložky so zlatým logom alebo podpisom od EG Dota tímu, autora PUBG a podobne, NCSOFT herný balíček, možnosť poskladať si PC za 1000$ a iné maličkosti, ktoré potešia každého hráča. A ak neradi súťažíte, môžete ísť na istotu, nakoľko všetky myšky zakúpené s podložkou sú teraz v 25% zľave.

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk