Uniknuté informácie o novom Blackout móde pre Black Ops 4

Uniknuté informácie o novom Blackout móde pre Black Ops 4

 

Na trende Battle Royale sa chce zviesť každé štúdio a Activision nám o tom svojom veľa nepovedal. Užívateľ Omnipotentem nám ale na Reddite povedal nové informácie a aká je momentálne situácia.

V prvom rade tu je info ohľadom mapy. V jej strede sa má ako ostrov nachádzať známa mapa Nuketown obklopená vodou. Zároveň má byť v stave po vybuchnútí bomby a tak sa môže veľmi podobať na verziu z módu Zombies z dielu Black Ops 2. 

Zombíci na mape (nielen v časti, kde má byť Nuketown) taktiež niesu vylúčení, ako Dan Bunting odpovedal v jednom interview na otázku ohľadom tejto informácie neutrálne (nemôže o tom hovoriť). Ako sme už v traileri skôr videli v hre sa majú nachádzať vozidlá na transport po pevnine, vode a vzduchu. Momentálne je však jediným funkčným vozidlom štvorkolka. Čo sa týka množstva hráčov tak sa snažia o minimum 50 hráčov. Momentálne im hra zvládne 64 s tým, že ak to hra zvládne, tak sa pokúsia množstvo zväčšiť. Životu budete mať 150, čo je rovnako ako v MP (Multiplayer), no čas za ktorý zomriete nemusí byť taký istý, keďže zbrane môžu byť upravené. Po mape budú rozmiestnené lekárničky a aj štít. Ten váš život predĺži o 1 guľku. Nevie sa či aj od sniperky, no ak bude niekto strieľať priebojnými nábojmi, štít bude mať nulový efekt. 

O zbraniach vieme, že budú mať rarity ako vo Fortnite. Čím vyššia rarita, tým viacej attachmentov (módov) môžete na zbrani mať. Attachmenty (módy) sú na zbraniach už po tom, čo ich zdvihnete, no rozmýšľa sa nad tým, že by tento systém fungoval ako v PUBG, kde jednotlivé módy na zbrane nájdete na zemi. Tento systém fungoval dobre v móde Extinction v diely Ghosts. Do mapy sa dostanete zo vzduchu ako v PUBG, či Fortnite, no rozmýšľa sa o systéme spawnovania sa ako v čínskom Call of Duty Online, kde Battle Royale mód už funguje. Vyberiete si miesto na mape, s tým, že každý vidí kto si vybral aké miesto. Zároveň si každý bude pravdepodobne môcť vybrať špecialistu, ktorý bude mať nejakú schopnosť. Napríklad barikády, alebo psa, ktorý vás bude strážiť. Tieto schopnosti budú mať limitované použitie (barikády môžete použiť napríklad len raz za hru). Ku veciam, ktoré môžete nájsť patrí aj napríklad Recon RC, čo je RC-XD (auto na diaľkové ovládanie s bombou) bez bomby, čiže ho môžete použiť ako drony v Rainbow Six: Siege. To je všetko čo zatiaľ vieme a nie je to potvrdené, čiže to nemusí byť pravda. Beta Blackout módu príde na začiatku Septembra a ak je momentálne Blackout v takom stave, aký je spomínaný, tvorcovia majú na com pracovať.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk