Twitch Prime nám v auguste prinesie chladný severský vánok

Twitch Prime nám v auguste prinesie chladný severský vánok

 

Twitch už zverejnil zoznam augustových hier, ktoré v rámci členstva Twitch Prime ponúkne, ako aj obsah PUBG Twitch Prime krabičky.

Čo sa PUBG týka, hráči sa môžu tešiť na naozaj nezvyčajné skiny. Sú určené predovšetkým pre tých, ktorí sa radi pohybujú pohodlne, teda v župane a papučiach. Tu nie je čo vývojárom zazlievať, predsa len v súčasných horúčavách by asi každého potešila poriadna ľadová sprcha. Oba Spa Day skiny budu darované hráčom v dvoch krabiciach, ktoré budú dokopy obsahovať 10 predmetov. V príprave sú aj ďalšie 3 krabičky, ich obsah je ale zatiaľ neznámy. Ak ale hráte PUBG, augustový Prime obsah si môžete stiahnuť už dnes.

Ostatní hráči sa môžu tešiť na 5 hier zadarmo. V lete tématicky najviac poteší Jotun: Valhalla Edition. Hráči sa tu musia ako Thora, padlá vikingská bojovníčka, prebiť nástrahami Valhally a dokázať svoju česť pred bohmi. Našťastie niektoré oblasti sú inšpirované mrazivými krajinami a tak poskytnú príjemné schladenie oproti peklu, ktoré je momentálne vonku. Na zozname sú ďalej hry Antihero, Death Squared, Steamworld Dig a balík Wizardry hier. Všetkých 5 titulov si môžete stiahnuť od 1. do 31. augusta, ak máte na vašom Twitch účte zaplatené členstvo Twitch Prime.

 

Zdroj: vg247.com

 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk