Bee Simulator prichádza na jeseň

Bee Simulator prichádza na jeseň

Už túto jeseň sa staneme včelou medonosnou na PC, Xbox One, PS4 a Nintendo Switch-i

Neviem aké máte skúsenosti so včelami vy... a teraz nehovorím o klasickom animáku Včielka Maja... Mňa osobne už pár včiel síce uštiplo, čím si v konečnom dôsledku ublížili viac ako bolo ublížené mne, ale ako malé dieťa som napriek tomu neváhal vstúpiť ani do strýkovho včelína, kde ich boli tisícky. Okrem vedomia, že nám na zemi zabezpečujú vrátane ich vlastných liečivých produktov kyslík (opeľovaním rastlín) a že je ich stále alarmujúci nedostatok, nijako bližšie som sa téme ich životného cyklu nevenoval.

V hernom svete som sa najbližšie zase k hmyzu dostal v temer Kafkovskom, už zabudnutom RPG Entomorph.

O úžasnom živote včiel sa nás snaží presvedčiť epický, ba priam dramatický trailer na hru Bee Simulator od poľských vývojárov Varsav Game Studios.

Ak nie ste zarytí entomológovia či včelári, v tejto hre dostanete odpoveď na otázky čo včielky vlastne robia celý deň. Ako včela si zapretekáte s ostatnými včelami v zbere peľu, naučíte sa dorozumievacie tance, ochránite úľ (God save the hive and Queen!) pred osami a zlými ľuďmi a to všetko v parku nie nepodobnom tomu Centrálnemu.

Hra bude mať niekoľko módov: príbehový, „free roam“ a dokonca aj splitscreen. O epické hudobné skóre už aj tak epického dobrodružstva sa postará Mikołaj Stroiński, autor soundtracku Witchera 3.

Steam nás upozorňuje, že sa staneme včelou už túto jeseň.

 
Zdroj: www.pcgamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Odber noviniek

Gamesite.sk
Zoznam.sk