Špekulácie naznačujú remaster Bad Company 2 a to, že BF V Royale bude zdarma

Špekulácie naznačujú remaster Bad Company 2 a to, že BF V Royale bude zdarma

 

Ohľadom Battlefieldu V panujú rôzne špekulácie a vždy je rušno. To platí aj teraz.

Asi sa nebudem mýliť keď skonštatujem, že marketingová kampaň pre Battlefield V je tou najkontroverznejšou v rámci série. Každopádne nemenovaný tajuplný zdroj z vnútra spoločnosti prezradil zopár zaujímavých informácií, ktoré by to mohli zlepšiť. Samozrejme, nakoľko ide neoveriteľný tajuplný zdroj, treba všetko brať s rezervou.

Prvou je stav predobjednávok hry. Z toho, čo sme mali možnosť vidieť doteraz, predobjednávky Battlefieldu V na tom nie sú až tak dobre. Zdroj však prezradil, že hra má viac predobjednávok ako mal Titanfall 2 predobjednávok a predaných kópií za prvý týždeň. Čo by mohlo byť fajn, no otázkou je, aké očakávané predaje stanovilo EA.

Ďalšou špekuláciou je to, že Battle Royale pre Battlefield V má byť podľa informácií free-to-play. Podľa toho by malo ísť o separátny titul, ktorý nebude vyžadovať kúpu Battlefield V, podobne ako to spravil Epic s Fortnite.

Treťou a asi najšialenejšou špekuláciou je to, že Battlefield V vraj príde na trh zabalený spolu s remastrom jedného z najlepších dielov série Battlefield: Bad Company 2. Je to síce celkom šialené, no určite nie nemožné. Takže v tomto prípade si treba počkať. Ak EA remaster má, tak sa ním určite pochváli.

Zdroj: gamewatcher.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk