Rebel Galaxy Outlaw odhalený!

Rebel Galaxy Outlaw odhalený!

 

Prequel inter-galaktických bojov vesmírnych korábov

 Vývojári Double Damage odhalili Rebel Galaxy Outlaw, pokračovanie (skôr "prequel") svojej bojovej vesmírnej hry z roku 2015. Ide o single player simuláciu vesmírneho obchodu (aj nelegálneho) a boja, štylizovanú ako space- western. Pôvodná hra bola hodnotená bola priaznivo a vysoko. Niektorí hráči ju prirovnávali k titulu Freelancer.

Tvorcovia označili pokračovanie s podtitulom Outlaw ako vesmírnu adventúru s nerealistickou, až over-the-top explozívnou akciou a nadupaným soundtrackom ( môžeme len hádať, či to znova bude blues rock a county rock).

V Outlaw hráte za Juna Markeva a dej sa odohráva 34 rokov pred udalosťami prvého dielu. Markev opustil zločineckú dráhu, len preto aby sa vzápätí „nechtiac“ dostal späť na staré „dobré“ chodníčky vesmírneho bukaniera.

Premiéra hry je plánovaná na prvý štvrťrok 2019 na PC, PS4 a Switch. Bude obsahovať veľkolepé vesmírne súboje, 20 hodín „rádiového“ soundtracku, relaxačné aktivity ako bliliard a pokrové kocky, či nepovinné questy.

Double Damage vychádza z pôvodnej hry, ale zameralo sa na rozšírenie vesmíru a príbehu samotného, s dôrazom na množstvo detailov. Dôraz autori kladú aj na rožšírenie radov publika, rozumejte aby bola hra tentokrát zábavná nie len pre "ostireľaných vesmírnych vlkov".

Ďalšie novinky bude Double Damage prinášať postupne, dovtedy si môžeme pozrieť animovaný trailer:

 Zdroj: ign.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk