• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Explozívne misie, prehistorické príšery, rozvoj príbehov postáv, to všetko bude podstata Anthem
Explozívne misie, prehistorické príšery, rozvoj príbehov postáv, to všetko bude podstata Anthem

Explozívne misie, prehistorické príšery, rozvoj príbehov postáv, to všetko bude podstata Anthem

 

Moderna multiplayerového hrania.

Nové video "Our World, My Story" prezentujúce Anthem od BioWare prináša niekoľko nových informácií v klipovitom štýle. Anthem bude v prvom rade o prieskume a objavovania neznámeho, budeme bojovať proti rôznym príšerám, bežným alebo odolnejším, prehistorickým a odkrývať históriu sveta. Ak práve nebudeme hrať príbehové misie, budeme môcť svet skúmať voľne a zúčastňovať sa spoločných raidov v tajomných jaskyniach a komplexoch.

Aj napriek tomu, že je hra primárne kooperačnou záležitosťou, nebudú chýbať prepracované postavy a ich vlastné príbehy, ktoré budeme môcť odhaľovať. Budeme si s nimi vytvárať spoločné putá a rozvíjať si vzťahy. To bude viesť až k rôznym rozhodnutiam, ktoré budú následne formovať svet a príbeh. Čiže typický prvok hier od BioWare. Ale...

PC Gamer priniesol veľmi zaujímavé informácie ohľadom spomínaného rozhodnovania sa. Podľa ich článku budú mať hráči v hre možnosť si v dialógoch vybrať vždy z až dvoch rôznych odpovedí. To "až" bolo samozrejme myslené ironicky. Tvorcovia to vysvetľujú tak, že hru chceli urobiť prístupnú aj pre hráčov, ktorí na takéto rozhodnovania nie sú zvyknutí a zároveň nechceli hráčom predkladať žiadne nesprváne odpovede. Megalomanské slová z traileru o inovatívnom formovaní postáv a sveta zrazu nevyzerajú už tak megalomansky. Úsudok si ale budeme môcť samozrejme spraviť až počas samotného hrania.

Nakoniec tu máme aj správy ohľadom dema, ktoré bude dostupné od 1. februára 2019. Všetci, ktorí si hru predobjednajú alebo budú členmi EA Access, budú mať prístup k hrateľnej ukážke.

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk