Dostane PUBG snežnú mapu?

Dostane PUBG snežnú mapu?

 

Hráči bádali v súboroch hry a našli zopár zaujímavých informácií.

Aj keď sa v to dúfalo, nikto nevedel, či sa hráči PUBG dočkajú. No vyzerá to tak, že snežná mapa a PUBG budú o chvíľu príbuzné pojmy. Užívatelia totiž pri preskúmavaní súborov hry narazili na zopár noviniek, ktoré určite potešia fanúšikov.

V prvom rade sa pravdepodobne dočkajú novej snežnej mapy. Tá bude mať podľa všetkého názov Dihor Otok. Jej veľkosť bude 8x8km, čo je menšia ako Erangel a Miramar, ale zase väčšia ako Sanhok, ktorý má 4x4km. Okrem toho, ako bude mapa vyzerať sme sa dozvedeli aj zaujímavé informácie o lokalitách, ktoré budú na mape. Medzi ne patrí napríklad aj DinoPark.

Medzi ďalšie novinky patrí pridanie nočných verzií máp, nakoľko v súboroch sa našli niektoré s názvom „weather_night.“ Taktiež by do hry mal byť pridaný nový herný mód s názvom Conquest, kde bude úlohou hráčov zmocniť sa území. A ešte jedna novinka. C4 výbušniny. Takže ak máte radi na diaľku odpaľované nálože, tak si prídete na svoje.

Kedy uvidíme všetky tieto veci v hre je zatiaľ záhadou, no hádam je testovanie za dverami. Konkurencia sa totiž blíži a PUBG bude potrebovať zabrať, ak chcú byť naďalej úspešní. 

Zdroj: eurogamer.net

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk