BlizzCon sa blíži a Sombra loví démonov

BlizzCon sa blíži a Sombra loví démonov

 

2. novembra začne Blizzard svoju veľkú šou, no ak chcete nejaké bonusy už teraz, je dostupná virtuálna vstupenka.

Už tradične s príchodom BlizzConu tu je možnosť zúčastniť sa ho aj na diaľku, pomocou streamov a videozáznamov z akcie. To všetko vďaka Virtual Ticket, teda virtuálnej vstupenke, ktorá je dostupná na webe udalosti.

Ak sa rozhodnete si ju kúpiť, dostanete ekluzívny prístup na živé vysielanie BlizzCon 2018, ktorý sa bude konať 2. a 3. novembra v americkom Anaheime.

Streamami bude pokrytá každá zaujímavosť BlizzConu, či už pôjde o úvodné a záverečné ceremónie, cosplay súťaž alebo prednášky či zvyšný doprovodný program. Popri pozeraní ale najväčšia Blizzard akcia ponúka aj možnosť získať jedinečné predmety v podobe Goody Bag, balíka, ktorý dostane každý návštevník. Keďže ale majitelia virtuálnych lístkov nikam necestujú, dostanú aspoň 10 $ zľavu na nákup balíka, ako aj skorý vstup do obchodu s limitovanými BlizzCon produktami.

Ak si kúpite vstupenku už dnes, netreba čakať na všetko do novembra. Okamžite získate prístup k videám, ktorými bude Blizzard navnadzovať ľudí na akciu a pozerať sa budú dať priamo na BlizzCon webe. Popri videách sa vám odomkne aj špeciálny skin pre Overwatch postavu Sombru, ktorý je inšpirovaný Demon Hunterom z Diablo 3. Neskôr budú ako bonusy pridané aj digitálne predmety pre World of Warcraft, StarCraft 2, Hearthstone a Diablo 3.

Celá táto zábava stojí 39,99€. To sa môže zdať ako veľký peniaz, čo je pravda. Ak ale patríte medzi veľkých Blizzard fanúšikov, asi nenájdete lepšiu šancu ako sledovať dianie priamo z BlizzConu.

Ak by ste si ale chceli kúpiť Virtual Ticket napríklad iba kvôli Sombra skinu, treba si to premyslieť. Blizzard totiž potvrdil, že všetky Overwatch, Starcraft 2 a StarCraft: Remastered predmety budú budúci rok dostupné aj priamo v hrách bez nutnosti mať kúpený Virtual Ticket.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk