Absolver: Downfall vás naučí bojovať ako Bruce Lee

Absolver: Downfall vás naučí bojovať ako Bruce Lee

 

Absolver sa tento mesiac dočká rozšírenia, ktoré prinesie do hry nový bojový štýl.

Bruce Lee a jeho spôsob boja a filozofia Jeet Kune Do inšpirovali vývojárov pri tvorbe nového herného bojového štýlu Faejin. Hrať za neho ale nebude ľahké, nakoľko hráči budú musieť nájsť spôsob ako plynulo prechádzať medzi silnými útokmi a obrannými pohybmi, ktoré sa menia v závislosti od postoja, ktorý má herná postava.

Hlavným lákadlom rozšírenia Downfall je ale nový herný režim. Ten dá za úlohu hráčom preskúmať Adalian Mine, buď osamote alebo s inými hráčmi. V bani je možné získať špeciálnu menu, ktorá sa následne dá vymeniť za body skúseností alebo výbavu pre postavy. Cieľom bude teda prebehnúť bane niekoľkokrát a tým posilniť svoje postavy dostatočne na to, aby si dokázali zmerať sily s Arcellom, hlavným nepriateľom, ktorý je v rozšírení predstavený.

Popri tom všetkom sa hra dočká aj nových predmetov, zbraní, masiek a vynovením prejdú aj „school challenges“ a rebríčky hráčov.

Absolver: Downfall je rozšírenie, ktoré bude pre hru dostupné zadarmo neskôr tento mesiac. Absolver je hrateľný na PC, PS4 a Xbox One.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk