6. sezóna vo Fortnite sa blíži a tu je ďalšia nová obrázková upútavka

6. sezóna vo Fortnite sa blíži a tu je ďalšia nová obrázková upútavka

 

Pozrite si v poradí už tretiu upútavku na 6. sezónu vo Fortnite.

Do 6. sezóny zostáva už iba 1 deň a štúdio Epic Games motivuje upútavkami. Momentálne je od Epic Games zverejnená už aj tretia upútavka, ktorú si môžete pozrieť na konci novinky. 

24. septembra štúdio Epic Games zverejnilo prvú upútavku. Nachádza sa v nej 1lama skin a predpokladá sa, že to bude tier 1 odmena. Predchádzajúce tier 1 skiny „Carbide“ a „Drift“ sa dali upraviť a je dosť možné, že 1lama skin bude fungovať na podobnom princípe.

Prvá upútavka:

Druhá upútavka obsahuje ďalší skin. Tentokrát ide o ženský skin a možno to bude „mid-tier“ skin. Vývojári z Epic Games zrejme pripravujú nový hráčsky model pre 6. sezónu.

Zatiaľ nie je nič oficiálne potvrdené, no zrejme v 6. sezóne budú dostupné skiny z obrázkov, ktoré sa nachádzajú v upútavkách. Zaujímavá, no nepotvrdená informácia je, že skiny sa budú dať upravovať a na výber bude z rôznych štýlov. Predpokladá sa to na základe upravovateľných skinov, ktoré boli nedávno pridané do hry. 

Druhá upútavka:

Zaujímavé je, obidve obrázkové upútavky obsahuju záhadnú kocku. Napriek tomu, že sa kocka rozpustila v Loot Lake, stále zohrá veľkú úlohu v 6. sezóne. Existujú aj uniknuté informácie, ktoré hovoria o to, že kocka by mala vytvoriť temný portál v strede jazera. Zrejme budú tieto informácie pravdivé. 

Nedávno bola znovu prostredníctvom Twitteru zverejnená v poradí už 3. obrázková upútavka a môžete si ju pozrieť nižšie. 

Tretia upútavka:

Zdroj: Epic Games, VGR, Twitter

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk