PC verzia Dragon Quest 11 sa dočkala žiadaných úprav

PC verzia Dragon Quest 11 sa dočkala žiadaných úprav

 

Portovanie konzolových hier nedopadne vždy najlepšie, no najnovšia aktualizácia pre Dragon Quest 11 odstránila z hry niekoľko maličkostí, ktoré PC fanúšikov hnevali.

Najvítanejšou zmenou je pravdepodobne možnosť zrušiť limit FPS. Pri vydaní hry bolo možné obísť pôvodné obmedzenie úpravou configuračného súboru, no po novom dovolí priamo hra zvoliť si medzi režimami s 90 FPS, 120 FPS alebo s neobmedzenými snímkami za sekundu.

Pred spustením hry tiež pribudla možnosť vybrať si jeden z troch grafických presetov, Low, Medium a High. Low nastavenie spustí hru v rozlíšení 1280x720 s minimálnymi nastaveniami kvality grafického zobrazenia zatiaľ čo High nastavenie je pre každého, kto chce hrať Dragon Quest vo FullHD a chce si čo najviac vychutnať aj vizuálnu stránku tohto kultového JRPG.

Popri tom sa titul dočkal aj menších úprav, ktoré skvalitňujú celkové hrania. Herný kurzor sa jednoduchšie ovláda, jazyk sa dá zmeniť priamo cez nastavenie Steam klienta a opráv sa dostali aj rôzne chyby, ktoré spôsobovali pád hry. Kompletný zoznam opráv je na oficiálnom Steam ozname.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk