Shadow of the Tomb Raider bombardovaný zlými recenziami kvôli súčasnej zľave na Steame

Shadow of the Tomb Raider bombardovaný zlými recenziami kvôli súčasnej zľave na Steame

 

Niekedy proste človek musí len tak zastať a predýchať.

Ľudská hlúposť nepozná hraníc alebo Keď si banda hlupákov uvedomí, že sú hlupáci. Nijako inak sa nedá nazvať momentálna situácia na Steame v súvislosti so Shadow of the Tomb Raider, ktorý je bol zbombardovaný negatívnymi recenziami, pretože sa hra momentálne nachádza vo vyše 30% zľave. Upozornil na to web PC Gamer. O samotnej zľave sme vás inak včera taktiež informovali.

Recenzie na Steame majú častokrát status toxické, pretože si v nich hráči dokážu vybíjať zlosť kvôli absurdnostiam, no táto situácia dosiahla nové dno. Dávať hre dole palce len preto, že sa tvorcovia rozhodli dať hru do zľavy skôr, než je možno obvyklé? Aj keď sa snažím nájsť tie správne slová, len márne sa snažím prísť na niečo, čím by som to dokázal opísať.

Keď si nebudeme všímať fakt, že recenzie nie sú na to, na čo sa použili v prípade Shadow of the Tomb Raider, tak kto kedy tých hráčov nútil kupovať hru za plnú cenu? Kto ich nútil hru predobjednávať? Kto im kedy povedal, že tá hra nemôže byť zľavnená čo i len deň po vydaní? A koniec koncov, čo to má spoločné so samotnými kvalitami hry, že si kvôli tomu zaslúži palce dole?

Nebudem písať svoj názor na moderných hráčov a problematiku predobjednávok, nakoľko to tu sem nepatrí a to by si skôr žiadalo samostatné články, no ak niekto v recenzii, teda "recenzii", napíše Feel like a fool to have pre-ordered, tak človeku nenapadne nič iné, než len povedať, že tým foolom aj naozaj je.

Shadow of the Tomb Raider

Zdroj: PC Gamer

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk