Battle Royale mód pre Battlefield V sa do hry dostane v marci 2019

Battle Royale mód pre Battlefield V sa do hry dostane v marci 2019

Jeseň si Battle Royalom v období druhej svetovej neskrátime.

Herný content Battlefieldu V bude rozdelený do kapitol, pričom každá z nich sa dostane do hry približne po dvoch mesiacoch. V každej novej vlne obsahu pribudnú do hry vozidlá, režimy, mapy, nové herné mechaniky atď.

Po vydaní bude Battlefield V obsahovať osem multiplayerových máp, osem režimov pre viacerých hráčov a kampaň pre jedného hráča War Stories. Niektoré ďalšie režimy ako je Firestorm, kooperačný mód Combined Arms, úprava vozidiel a ďalšie budú pridané po vydaní hry.

Spomenutý Firestorm bude sľubovaným Battle Royale módom a ten sa dostane do hry najskôr štyri mesiace po vydaní. Očakávať ho môžeme niekedy na jar, pravdepodobne v marci, EA ešte nešpecifikovalo presný dátum.

EA sa takto rozhodlo preto, aby mohli detailne vyladiť všetky prvky herného módu a priniesť multiplayerový zážitok na takej úrovni ako sme pri Battlefield sérii zvyknutí.

Len si predstavte všetky tie výbuchy, deštrukciu okolia, množstvá zbraní a bojových vozidiel a nádheru tohto všetkého znamenite podčiarkuje Frostbite engine...Ach. Ja som v siedmom nebi. Škoda, že daždivú chladnú jeseň si nebudeme môcť spríjemniť Battle Royalom v druhej svetovej, ale budeme musieť čakať až do jari.

Zdroj: dsog, vg247

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk