• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Pripravovaná aktualizácia 8.2 do hry World of Warcraft prinesie povstanie Azshary a mechanických gnómov
Pripravovaná aktualizácia 8.2 do hry World of Warcraft prinesie povstanie Azshary a mechanických gnómov

Pripravovaná aktualizácia 8.2 do hry World of Warcraft prinesie povstanie Azshary a mechanických gnómov

 

Hoci tu nie je ešte ani aktualizácia 8.1, dozvedáme sa už to, čo nás čaká a neminie v ďalšej s číslom 8.2.

Včera nás tvorcovia jedného z najúspešnejších MMORPG World of Warcraft na udalosti Blizzcon 2018 prekvapili informáciami priamo z ich „vývojárskej kuchyne“. Videoherný dizajnér Jeremy Feasel nám ukázal, na čo sa môžeme tešiť v pripravovanej aktualizácii 8.2. A podľa jeho slov tvorcovia pilne pracujú na príbehu, dungeonoch, úlohách a raidoch. Aktualizácia 8.1 by mala prísť 11. decembra a po nej bude nasledovať práve spomínaná 8.2. Tá však ešte nemá dátum vydania a tak môžeme len hádať, kedy sa na svetlo sveta dostane. A čo nás teda všetko bude čakať v 8.2?

Zóna Nazjatar

V tejto novej zóne sa môžu tešiť hráči na ďalšie úlohy a príbeh, ktorý sa bude točiť okolo rasy Nág. Nagy sa budú snažiť využiť nepozornosť oboch frakcii a pripravujú sa na útok. Nová zóna teda prinesie kopec obsahu, ale čo je hlavné aj nový raid pod názvom Azshara's Eternal Palace. Ten bude obsahovať ôsmich bossov a na konci nás nebude čakať nikto iný, ako samotná kráľovná Azshara.

Zóna Mechagon

Istotne ste si mohli všimnúť, že v zóne Tiragarde Sound je akýsi zapečatený bunker, ktorý nesie meno The Rusted Vault. Ten otvorí svoje hrdzavé brány rovnako v aktualizácii 8.2. Vo svojich útrobách ukrýva zónu Mechagon. A ako už názov napovedá, pôjde o kráľovstvo mechanických gnómov. Táto zóna prinesie navyše aj nový dungeon Mechagon Megadungeon s ôsmimi bossmi. No na tento súboj sa budete musieť poriadne pripraviť, pretože bude vydaný ako mýtický.

Heritage Armor pre Gnómov a Taurenov

Chýbal vám tzv. Heritage Armor pre rasy Gnómov a Taurenov? Už nebude! Pretože aktualizácia 8.2 ho prinesie v celej svojej kráse a tak budú gnómovia a taureni opäť o niečo krajší.

Ostatné dôležité drobnosti

  • Pokračovanie pútavého príbehu.
  • Nová PvP aréna Mechagon Arena.
  • Sezóna 3 v Battle for Azeroth.
  • Heroické Warfronty - v nich budeme môcť bojovať až s deviatimi spoluhráčmi a samozrejme, dostaneme aj náležité odmeny.
  • Nové expedície - V obľúbených Island Expedition sa dostaneme na miesta Crestfall a Snowblossom.

A čo zaujalo vás? Ktorá novinka z patchu 8.2 sa páči najviac vám? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: Wowhead

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk