Ubisoft: Mikrotransakcie sú výhodné pre herný priemysel

Ubisoft: Mikrotransakcie sú výhodné pre herný priemysel

 

Spoločnosť reagovala na sťažnosti fanúšikov.

Trials Rising síce vychádza až v budúcom roku, konkrétne 12. februára na PC, Xbox One, Playstation 4 a Nintendo Switch, no počas bety hráči prišli na to, že hra bude obsahovať mikrotransakcie a navyše aj lootboxy. A samozrejme, nadšení z toho nie sú.

Zasiahnuť tak musel jeden z komunitných manažérov Ubisoftu, Ubi_Warlock, ktorý na Steam fóre napísal:

Tak ako už bolo povedané, lootboxy sú čisto kozmetickou záležitosťou. Oceňujem to, že hráči sa k tomuto vyjadrujú (tiež nie som ich veľkým fanúšikom), ale faktom zostáva, že ich proste nemusíte kupovať.

Mikrotransakcie sú smerované na tých, ktorí chcú vytŕčať z davu keď hrajú online alebo pre tých, ktorí sú veľkými fanúšikmi a chcú podporiť hru. Áno, znamená to, že niektorí hráči minú na hru viac ako iní, a to znamená zvýšené zárobky pre nás. P

omáha nám to však dávať peniaze do nových hier a do hľadania toho, čo hráči v nových hrách hľadajú. Keby lootboxy neboli kupované, tak by neboli v hre.

Napokon, lootboxy a mikrotransakcie sú výhodné pre herný priemysel a ženú ho vpred k väčšej popularite v poslednej dekáde. Keď sú implementované správne, tak nie sú zlé.

Každopádne ďakujeme za vaše otázky pri tejto horúcej téme. Dúfame však, že prehodnotíte dopad týchto mikrotransakcií na váš zážitok z hry.

Ubi_Warlock

Zdroj: wccftech.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk