Posledné epizódy The Walking Dead: Final Season sú už opäť vo vývoji

Posledné epizódy The Walking Dead: Final Season sú už opäť vo vývoji

 

Na hre sa podieľajú aj členovia originálneho Telltale tímu.

Okolo poslednej série The Walking Dead: Final Season sa toho už narozprávalo dosť, takže to len pre jednoduchosť zhrniem. V septembri bolo vývojárom v štúdiu Telltale Games oznámené, že si môžu zbaliť veci a majú výpovede. V štúdiu tak ostalo len niekoľko zamestnancov a hráči boli samozrejme taktiež naštvaní, pretože mnohí si kúpili hru, no tá ostala bez dvoch posledných epizód.

Následne do hry vstúpilo štúdio Skybound, ktoré získalo práva na dokončenie hry a zabezpečili tak, že hra sa dočká svojho konca. Dnes vydalo štúdio stanovisko ohľadom stavu posledných dvoch epizód.

Podľa tohto stanoviska sa konečne dostali k tomu, aby mohli na posledných dvoch epizódach pracovať. Doteraz museli vyriešiť rôzne právne a logistické problémy a samozrejme obe epizódy tak neprídu v pôvodne ohlásených dátumoch, ale budeme si na ne musieť chvíľu počkať. Každopádne už sa pracuje na ich dokončení a dátum vydania bude oznámený už čoskoro.

Navyše, podľa informácií, ktoré poskytla spoločnosť Skybound, na hre pracuje niekoľko pôvodných vývojárov z Telltale Games.

Zdroj: videogamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk