Špekulácia: Nový Superman od tvorcov Batmana bude ohlásený na VGA

Špekulácia: Nový Superman od tvorcov Batmana bude ohlásený na VGA

 

Uvidíme, či to bude pravda, nakoľko o Supermanovi sa šušká už relatívne dlho.

Svet špekulácií je zaujímavý. Na jednej strane môže priniesť pravdivé informácie skôr, ako mali byť povedané, no na druhej strane sa nemusia vždy zakladať na pravde.

To napríklad platí, pre nový projekt štúdia Rocksteady, tvorcov Batman: Arkham série. Už dlhšie sa špekulovalo, že pracujú buď na Justice Leauge hre, alebo na samostatnej Superman hre a mali ju ukázať na E3 2018. Nič z toho sa nestalo a tak stále čakáme. No možno už nie dlho.

Niekoľko dní pred podujatím The Game Awards (6. decembra) sa totiž objavila informácia na rôznych fórach (ResetEra a 4Chan) informácia, že v príprave je hra Superman: World’s Finest a ako vývojári si pri hre uvedený práve Rocksteady. Ten istý názov hry bol leaknutý aj pred E3 2018 a vtedy sa taktiež objavili informácie že okrem Supermana bude hra obsahovať aj hrateľné postavy Batmana a Robina.

Uvidíme. The Game Awards sú tu už onedlho a producent podujatia napísal, že majú predstaviť viac ako 10 nových hier. Už teraz vieme, že jednou z nich bude nová hra od štúdia Obsidian, a Superman môže byť pokojne druhou z nich.

Zdroj: vg247.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk