DICE sa na launch party Battlefieldu V snažili vysmievať fanúšikom hry za ich komentáre

DICE sa na launch party Battlefieldu V snažili vysmievať fanúšikom hry za ich komentáre

 

Toto určite nie je spôsob, ako si fanúšikov získať späť.

Battlefield V je už nejaký týždeň vonku a recenziu nájdete na našej stránke.

Ak si však pamätáte, predstavenie hry bolo viac-menej katastrofou. Pomer likov a dislikov atakoval čísla reveal traileru na Infinite Warfare a veľké množstvo fanúšikov obviňovali DICE z toho, že sa snažia byť politicky korektní a „prepisujú históriu.“

Autori nakoniec mnoho vizuálnych úprav z hry odstránili a aj keď sa ďalšie dojmy z hry neustále zlepšovali, úvodné predaje hry to nezachránilo, nakoľko marketingový tím a PR oddelenie EA narobilo príliš veľa škody a fanúšikovia na to, zdá sa, nezabudli.

A práve vzhľadom na to, že autori sa snažili konverzáciu o hre posunúť do roviny toho, že Battlefield V je lepšou hrou ako Battlefield 1 je dosť divné, čo sa stalo počas launch party Battlefieldu V v štúdiu DICE. Na veľkoplošnej obrazovke s logom Battlefieldu V sa totiž objavili úryvky kritiky fanúšikov, ktoré sa ich snažili postaviť do výsmešnej polohy.

Nechýbali také ako „feministiky zničia všetko, feminazies sa snažia prepísať históriu,“ alebo „Genderfield V,“ alebo „Čo do pekla si vývojári mysleli?“ alebo „Bieli muži, bieli muži, bieli muži.“ To všetko podporené hashtagom #everyonesbattlefield.

Dosť nepotrebné, ale zdá sa, že tento obrázok sa vonku dostať nemal. Dostal sa však a skonštatovať, že komunita nie je nadšená a určite to nepomôže vzťahu medzi vývojármi a hráčmi.

Zdroj: wccftech.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk