• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Fallout 76: Zatiaľ čo streameri dostali pekný batoh zdarma, bežný hráč trápnu tašku za 200$
Fallout 76: Zatiaľ čo streameri dostali pekný batoh zdarma, bežný hráč trápnu tašku za 200$

Fallout 76: Zatiaľ čo streameri dostali pekný batoh zdarma, bežný hráč trápnu tašku za 200$

Nové informácie okolo zberateľskej edície Falloutu 76 naštvú ešte viac.

Pred niekoľkými dňami sme vás informovali o kontroverzii, ktorá sa týka zberateľskej edície Falloutu 76. Bethesda totiž zavádzala zákazníkov, keď pri zberateľskej edícii, ktorá stála 200$ uvádzala ako jeden z predmetov tzv. „Canvas West Tek Duffel Bag,“ čo bolo na obrázku znázornené ako pekná plátená taška. Namiesto toho dostali ľudia, ktorí si túto edíciu kúpili trápnu nylonovú tašku a ako kompenzáciu im Bethesda ponúkla 5$ v miktrotransakciách. Bethesda tvrdila, že dôvodom výmeny tašky bol nedostupnosť materiálu.

No. To je zhrnutie toho, čo sa dialo. Teraz sú však niektorí fanúšikovia ešte viac znechutení. Dozvedeli sa totiž, že zatiaľ čo oni si zaplatili 200$ a nedostali to, čo mali sľúbené, tak influenceri a youtuberi, ktorých Bethesda pozvala na podujatie pred vydaním v Greenbrieri dostali peknú tašku a to úplne zdarma ako pozornosť od Bethesdy. Samozrejme vzhľadom na to, že toto podujatie sa konalo v októbri, tí, ktorí sa ho zúčastnili nevedeli, čo sa stane, no je smutné, ako Bethesda túto situáciu nezvládla. Je zrejmé, že takéto dary sú celkom častým javom na PR podujatiach, no vzhľadom na to, ako Bethesda oklamala zákazníkov to nie je celkom dobrá vizitka. Bez ohľadu na to, že ani táto taška nie je tá, ktorá bola fanúšikom sľúbená.

Niektorí hráči sa spojili aby podali na Bethesdu žalobu za zavádzanie zákazníkov a podľa ich tvrdení by mali všetci hráči 5$ v mikrotransakciách od Bethesdy odmietnuť, nakoľko im to zabráni pripojiť sa k žalobe, pretože kompenzácia im bola poskytnutá a prijali ju.

Zdroj: gamerant.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk