Dragon Age 4 bude predstavený na Game Awards. Tak skoro sa hry nedočkáme

Dragon Age 4 bude predstavený na Game Awards. Tak skoro sa hry nedočkáme

 

Bioware nás uisťuje, že na svoje korene nezabudli.

Šéf štúdia Bioware Casey Hudson sa dušuje, že štúdio nezabudlo na Dragon Age napriek tomu, že drvivá väčšina štúdia pracuje na hre Anthem a práve naopak, kúsok z novej hry v tomto univerze plánujú ukázať na The Game Awards v piatok ráno (Show sa začína v 7. decembra o 2:30 ráno).

Asi ťažko očakávať nejakú gameplay ukážku z hry, pretože podľa informácii, ktoré sa podarilo získať webu Venture Beat, hra ešte nemá dokonca ani finalizovaný názov a pracovne sa jej hovorí Dragon Age 4 a preto sa očakáva skôr nejaký teaser, alebo niečo podobné. Na hre sa síce pracuje minimálne od roku 2017, no vzhľadom na to, že väčšina štúdia je sústredná na Anthem, tak práce na tejto hre idú pomaly.

Podľa Venture Beat tak nemáme očakávať vydanie tejto hry skôr ako o tri roky, teda v roku 2021, alebo dokonca až 2022, takže na vydanie si ešte počkáme. Vzhľadom na takýto dátum vydania sa rovno vynára otázka, či táto hra vôbec bude vydaná na súčasnej generácii konzol, nakoľko existujú rôzne špekulácie, ktoré tvrdia, že nový Playstation a Xbox uvidíme v roku 2020.

Uvidíme. Každopádne, neočakávajte hĺbkové predstavenie, aby ste sa vyhli sklamaniu.

Zdroj: venturebeat.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk