Monster Hunter: World dostane expanziu a free trial verziu

Monster Hunter: World dostane expanziu a free trial verziu

 

Na expanziu si však budeme musieť počkať až do jesene 2019.

Spoločnosť Capcom dnes ohlásila prostredníctvom streamu, že plánujú vydať rozšírenie na Monster Hunter: World. Rozšírenie ponesie názov Iceborne a má sa jednať o obrovské množstvo nového obsahu. Vyjde na jeseň 2019, no iba na PS4 a Xbox One, o PC verzii sa dozvieme viac asi až na jar.

Rozšírenie Iceborne prinesie do hry pokračovanie príbehu tam, kde skončil. Okrem toho pridá aj nové questy, zbrane, oblasti, pohyby a samozrejme príšery. Samotný názov napovedá, že rozšírenie bude mať čo dočinenia so zamrznutým svetom, takže si pripravte deky na zababušenie. Svojou veľkosťou môže pripomínať samostatnú hru, no na hranie budete potrebovať základnú hru, takže sa určite jedná len o DLC. Cenu nám zatiaľ neprezradili, aj tú môžeme pravdepodobne očakávať až na jar.

Ak vás Monster Hunter: World zaujal, no zatiaľ ste sa nerozhodli pre kúpu, Capcom taktiež ponúka na krátku dobu trial verziu. Tú budete mať k dispozícii čo nevidieť, od 12.12. do 17.12. Umožní vám plniť misie a loviť príšery, a to aj s hráčmi so zakúpenou hrou. Môžete teda hrať aj s kamarátmi, ktorí už hru vlastnia. Taktiež sa vám uložený obsah presunie do plnej hry. Viac informácií o trial verzii nájdete tu.

Zdroj: GameSpot

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk