Planetside: Arena ponúkne masívne bitky pre 500 hráčov a Battle Royale pre 150

Planetside: Arena ponúkne masívne bitky pre 500 hráčov a Battle Royale pre 150

Daybreak Games si po prepúšťaní pripravilo krajšie ohlásenie.

Mnohým hráčom séria Planetside niečo hovorí. A tí, ktorým niečo hovorí vedia, že séria sa vyznačuje hlavne masívnymi bitkami a v tomto jej na poli FPS hier nemôže konkurovať prakticky žiadna iná. Tak presne táto séria sa dočká ďalšieho dielu s názvom Planetside Arena.

Hra príde 29. januára na PC, no nebude free-to-play. Autori sa rozhodli pre nízku cenovku 19,99€ no od Fortnite si požičali Battle Pass štruktúru. Opäť sa budú snažiť zaujať obrovskými bitkami v Massive Clash móde, ktorý proti sebe postaví 250vs250 hráčov s troma hernými triedami a taktiež aj všetkými vozidlami, ktoré k sérii patria.

Chýbať samozrejme nebude ani Battle Royale mód, ktorý bude podporovať 150 hráčov a v prvej sezóne bude ponúknutý v single a trio móde. Autori taktiež oznámili, že neskôr do hry pridajú aj známe módy ako Search and Destroy, či Team Deathmatch.

Herné triedy sú Assault, Engineer a Medic. Každá herná trieda bude mať prístup k jetpacku a taktiež k špeciálnu vozidlu. Každá herná trieda má taktiež vlastné špeciálne schopnosti, ktoré môžu byť počas hrania vylepšované.

Beta by mala prebehnúť čoskoro a pozvánky by mali dostať hlavne hráči Planetside 2. Ak ste sa však obávali, že autori tak opustia predchodcu, tak sa nemusíte obávať. Hra má sľúbenú podporu počas celého roka 2019.

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk