Stiahnite si dvojicu skvelých hier úplne zdarma!

Stiahnite si dvojicu skvelých hier úplne zdarma!

 

Poponáhľajte sa, aby ste všetko stihli.

Populárne služby Humble Bundle a GoG dávajú hráčom možnosť stiahnuť si dvojicu hier počas obmedzenej doby úplne zdarma. Tak sa poďme pozrieť čo ponúkajú a hlavne, koľko času máte na to, aby ste ich získali.

Humble Bundle rozdáva hru Lego Hobbit. Hry z tejto „série“ sú v vo väčšine prípadov veľmi kladne prijímané komunitou a taktiež aj kritikmi. Stačí sa teda prihlásiť na odoberanie newslettera a získate Steam kľúč tejto hry zdarma. Máte však už iba necelých 28 hodín, takže sa poponáhľajte.

Služba Good old Games zas ponúka remaster skvelej adventúry Full Throttle, ktorú pripravilo štúdio Double Fine . Pôvodná adventúra vyšla v roku 1995 a remasteru sa dočkala v roku roku 2017. Na získanie tejto hry potrebujete iba účet v službe GoG a následne je hra vaša.  Na získanie tejto hry máte už iba necelých 24 hodín, takže vám tiež odporúčame poponáhľať sa.

Na GOGu momentálne zároveň prebiehajú aj masívne zľavy Winter Sale, tak sa nezabudnite poobzerať ani po starých kultových hrách, ktoré môžete získať doslova za pár eur.

Zdroj: GOG/HumbleBundle

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk