Plánuje Bethesda pridať do Fallout 76 lootboxy?

Plánuje Bethesda pridať do Fallout 76 lootboxy?

 

Komunita odhalila nové veci vďaka tomu, že sa hrabali v dátach hry.

Bethesda stratila trochu zo svojho čara v posledných mesiacoch a to kvôli hre Fallout 76. Hra, ktorá mala byť očividne ešte niekoľko mesiacov vo vývoji priniesla pre vývojárov a aj vydavateľov jeden problém za druhým a hlavne si znepriatelila veľkú časť komunity. Zdá sa však, že vždy je priestor na to, aby sa veci ešte zhoršili.

Fallout 76 dostal prednedávnom update a ako to už pri Bethesda hrách býva zvykom, hráči sa začali hrabať v súboroch hry, aby zistili, aké zmeny ich v najbližšej dobe čakajú. Následne sa so svojimi zisteniami podelili na Reddite.

Podľa informácií, ktoré užívatelia priniesli plánuje Bethesda do hry pridať tzv. Lunchboxy. Ak ste hrali Fallout Shelter, tak viete, že Lunchboxy sú vlastne Fallout verziou lootboxov. Niečo čo si kúpite za reálne peniaze (alebo in-game peniaze) a následne dostanete niekoľko náhodných predmetov. Podľa ďalších dát, ktoré našla komunita to vyzerá, že tieto Lunchboxy vo Fallout 76 ponúknu boosty, ako napríklad zrýchlenie získavania XP bodov, zvýšenie množstva vecí, ktoré môžete nosiť, zvýšenie vašej radiačnej odolnosti, alebo zvýšenie poškodenia.

Čo je však ešte horšie, v súboroch sú tieto Lunchboxy naviazané na prefix ATX, čo znamená, že budú dostupné v in-game obchode za tzv. Atomy, čiže in-game menu. Ďalšie informácie naznačujú, že buffy z použitia predmetov v Lunchboxoch dostanú všetci hráči na jednom serveri a nebudú sa dať používať v PvP súbojoch, no aj tak to vyvoláva pochybnosti.

Bethesda totiž ešte pred vydaním tvrdila, že lootboxy vo Fallout 76 nebudú a že jediné, čo sa za Atomy bude dať kupovať budú kozmetické veci. Ak by sa však ukázalo, že Bethesda fanúšikov zavádzala, predstavovalo by to ďalší problém pre vydavateľa.

Zdroj: reddit.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk