Hitman 2 dostal vianočné „Sám Doma“ DLC zdarma pre všetkých hráčov

Hitman 2 dostal vianočné „Sám Doma“ DLC zdarma pre všetkých hráčov

 

A počet hráčov to reflektuje.

Počas vianočného obdobia sa mnoho herných štúdií snaží prilákať hráčov k svojej hre rôznymi podujatiami, alebo špeciálnymi vianočnými odmenami. Alebo to môžete urobiť tak, ako vývojári nedávno vydaného Hitmana 2, štúdio IO Interactive.

Tí pridali do Hitmana 2 špeciálne, časovo limitované DLC s názvom Holiday Hoarders a ponúklo ho všetkým hráčom zdarma. Toto DLC si môžete nainštalovať na Steame, Xbox One alebo Playstation 4 a k dispozícii bude 2 týždne. A čo je hlavné, je pre všetkých hráčov zadarmo.

Táto misia vás prenesie do Paríža, kde máte za úlohu zlikvidovať dvoch lupičov, ktorí sa pokúšajú vykradnúť dom. Ak ste videli film Sám Doma, tak vám to možno táto misia pripomenie. Ako odmenu si za splnenie misie môžete odomknúť Santov oblek pre Agenta 47. Čas na splnenie misie máte do 8. januára.

To, že táto misia je zdarma sa samozrejme prejavilo aj na počte hráčov, ktoré sú dostupné na stránke Steamcharts. Zatiaľ čo v predchádzajúcich dňoch mala hra najviac približne 2500 hráčov, po vydaní tejto misie sa počet súčasne hrajúcich hráčov vyšplhal na 356 867, čo z Hitmana 2 urobilo 6 najhrávanejšiu hru v histórii Steamu za hrami PUBG, Dota 2, CS:GO, Fallout 4 a Grand Theft Auto V.

Zdroj: pcgamesn.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk