Video z PC verzie Red Dead Redemption 2 uniklo na internet

Video z PC verzie Red Dead Redemption 2 uniklo na internet

 

Je však pravé?

Pre mnohých PC hráčov je dôležitá iba odpoveď na jedinú otázku. Kedy príde Red Dead Redemption 2 na PC. Rockstar sa k tejto téme momentálne odmieta vyjadrovať a venujú sa skôr beta testovaniu Red Dead Online, vrátane úprav ekonomiky hry. Takže nevieme či a hlavne kedy. Aj keď väčšina z nás predpokladá, že skôr či neskôr sa hra na PC platforme objaví, rovnako ako GTA V, reálnu istotu budeme mať až pri ohlásení.

Kto však pochyboval o existencii PC verzie, toho možno poteší nasledujúci leak. Na internet sa totiž dostalo video, ktoré je údajne z PC verzie Red Dead Redemption 2. A buď ide o skvelý podvod, alebo o skutočné video z existujúcej PC verzie hry.

Video je síce krátke, no ukazuje to, čo konzolové verzie nemajú. A to je panel v nastaveniach, kde môžete vykonávať grafické úpravy. Web PC Gamer síce podotkol, že oproti GTA V v nastaveniach chýbajú niektoré nastavenia, ktoré v iných Rockstar hrách sú. Napríklad tam okrem FXAA chýbajú iné typy anti-aliasingu, alebo napríklad tam chýba ambient occlusion či anisotropic filtering.

Teoreticky je však možné že v tomto prípade ide o vývojársku verziu a PC port je ešte stále vo vývoji. Každopádne, PC fanúšikovia Rockstaru majú malé svetielko nádeje.

Zdroj: pcgamer.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk