• Hlavná stránka
  • PC
  • Novinky
  • Odstránenie ochrany Denuvo zvýšilo výkon v Dishonored 2, Lords of the Fallen, či Deus Ex: Mankind Divided
Odstránenie ochrany Denuvo zvýšilo výkon v Dishonored 2, Lords of the Fallen, či Deus Ex: Mankind Divided

Odstránenie ochrany Denuvo zvýšilo výkon v Dishonored 2, Lords of the Fallen, či Deus Ex: Mankind Divided

Ďalšie dôkazy o zlom vplyve Denuvo.

YouTube kanál Overlord Gaming priniesol zaujímavé video jednoznačne dokazujúce, že protipirátska ochrana Denuvo mohla za horší výkon a dlhšie loadingy v hrách Dishonored 2, Lords of the Fallen, Bulletstorm: Full Clip Edition, Life is Strange: Before the Storm, Moto Racer 4, Rime a Deus Ex: Mankind Divided.

Asi polhodiny dlhé video podrobne analyzuje nielen loadingové časy pri rôznych príležitostiach ale taktiež aj minimálnu a maximálnu hodnotu FPS. Niektoré hry boli afektované viac, iné menej, no zakaždým platí, že bez Denuvo sa tie hry hrajú lepšie.

Priemerné fps v Dishonored 2 sa s odstránením Denuva zýšilo o 4 fps, pričom bez neho sa do hlavného menu dostanete o 52 sekúnd skôr ako predtým a misie sa načítavajú tak o polovicu minúty rýchlejšie. Lords of the Fallen je na tom v podstate rovnako. Načítavanie Bulletstormu sa zrýchlilo o takých 7 sekúnd a priemerné fps šlo hore o 15, respektíve minimálne o 25 fps. Rime zase beží o 14 fps rýchlejšie. Misie sa napríklad v zatiaľ poslednom Deus Ex načítavajú o 14% svižnejšie a zaujímavo vyzerá aj poskok priemerného minimálneho fps až o 20 snímkov za sekundu.

Zdroj: YouTube

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk