Fox pracuje na MMO strieľačke zasadenej do sveta Alien

Fox pracuje na MMO strieľačke zasadenej do sveta Alien

 

Čo znie lepšie, to alebo Blackout?

Zdá sa, že Fox počúva hráčov série Votrelec pozorne, nakoľko sa riadi presne podľa dopytu tej najvernejšej kúpnej sily - pravoverných fanúšikov. Včera ohlásený Alien: Blackout bol určite len logickým vyústením tisícok mailov prosíkajúcich o mobilnú free-to-play Alien hru prepchatú mikrotransakciami a ďalšia hra, na ktorej pracuje štúdio Cold Iron Studios, je nepochybne len výsledkom túžob všetkých si konečne zahrať MMO strieľačku, v ktorej budeme kosiť xenomorfov po stovkách. Je tak? NIE!

Fox, zdá sa, robí všetko preto, aby fanúšikov ktorí sa postarali o to, že Alien: Isolation predal vyše 2 milióny kópií (čo je na stealth hru veľmi slušné číslo; napr taký Splinter Cell: Blacklist predal podobné množstvo), zarmútilo každou jednou správou. Najprv nemastná neslaná mobilná hra, teraz masívna multiplayerová strieľačka. Znie vám niečo z toho ako pokračovanie Alien: Isolation?

Informácie o strieľačke boli prítomné v tlačovej správe približujúcej Alien: Blackout. Hra zatiaľ nemá meno a ani dátum vydania, no aspoň vieme, že vyjde na PC a konzoly. Isté ale je, že ani táto hra nebude poriadnym zadosťučinením za tak vehementnú ignoráciu Alien: Isolation.

Ak ste o Alien: Blackout ešte nepočuli, a skutočne chcete, mrknite na nás včerajší článok.

Zdroj: TweakTown

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk