Alien: Isolation 2 nie je vo vývoji!

Alien: Isolation 2 nie je vo vývoji!

 

Potvrdené čierne na bielom.

Po relatívne dlhom teasovaní sa nám odhalili nové herné Alien projekty. Najprv ostalo veľa fanúšikov hry Alien Isolation sklamaných po tom, čo sa z hry Alien: Blackout vykľula mobilná hra pre iOS a Android. Následne však Fox oznámilo, že vo vývoji je aj MMO strieľačka z tohto univerza, ktorá ešte nemá názov.

Čo však s očakávaným pokračovaním Alien Isolation? To sa nekoná a ani sa v najbližšej dobe konať nebude. Prezradil to šéf externého vývoja FoxNext TQ Jefferson. „Je mnoho príbehov ktoré môžeme v tomto svete rozprávať. Môžeme rozprávať príbeh Amandy Ripley bez toho, aby to bola Isolation hra. Alien: Isolation 2 nie je vo vývoji.

Jefferson sa taktiež vyjadril k reakcii fanúšikov na ohlásenie mobilného Alien: Blackout (hlavne s ohľadom na negatívne reakcie pri ohlásení Diablo Immortal): „Viem, že niektorí fanúšikovia spájajú tieto dve ohlásenia, no myslím si že to tak nie je. Diablo spätná väzba bola o tom, že Diablo bude free-to-play hra na mobiloch. Naša hra je prémiová, kde zaplatíte jednu sumu a hra je vaša, bez ďalších poplatkov.

Alien: Blackout príde na iOS a Android 24. januára 2019.

Zdroj: wccftech.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk