Mortal Kombat 11 sa predstavil brutálnym trailerom a novými postavami

Mortal Kombat 11 sa predstavil brutálnym trailerom a novými postavami

 

Ktoré sú potvrdené postavy v hre?

Po ohlásení Mortal Kombat 11 na The Game Awards sme si na ďalšie informácie nemuseli počkať až tak dlho. Autori nám predstavili hru prostredníctvom oficiálneho traileru, ktorý približuje brutalitu, hrateľnosť, postavy a príbeh hry.

Autori ohlásili niekoľko zmien v hrateľnosti. Špeciálne schopnosti sú totiž po novom rozdelené medzi ofenzívne a defenzívne, takže pre rôzne pohyby máte rôzne zdroje. X-Ray útoky v hre nebudú, no nahradia ich Fatal Blows a pribudne aj Perfect Block mechanika, ktorá po správnom načasovaní umožní vykonať protiútok. Zmenami prešla aj úprava postáv. Po novom budete môcť upravovať ich vzhľad a taktiež aj vzhľad zbraní, ktoré používajú a taktiež budete môcť upravovať perky u bojovníkov. Nechýbajú Fatality.

Hra dostane taktiež aj špeciálnu zberateľskú edíciu, ktorá obsahuje bustu Scorpiona. Jej cena a dostupnosť u nás je však neznáma. Predobjednaním hry získate prístup do bety, ktorá pobeží od 28. marca. Zaujímavosťou je aj to, že hlas postave Sonya Blade prepožičala Ronda Rousey. 

Príbeh sa bude odohrávať po udalostiach z Mortal Kombat 9 a hlavným antagonistom bude Geras.

Zatiaľ je potvrdených 8 hrateľných postáv. Samozrejme, v plnej hre ich bude oveľa viac (podľa autorov môžeme čakať približne 25 postáv), no o týchto s istotou vieme povedať, že v hre budú.

  • Scorpion
  • Sub-Zero
  • Baraka
  • Sonya Blade
  • Skarlet
  • Geras
  • Raiden
  • Shao Kahn (pre-order bonus)

Mortal Kombat 11 má naplánovaný dátum vydania na 23. apríla a príde na PC, Xbox One a PlayStation 4. Bohužiaľ verzia pre Nintendo Switch sa oproti ostatným verziám omešká. Warner Bros. zatiaľ neprezradil, kedy ju plánuje vydať, iba potvrdil, že ju nemáme očakávať spolu s ostatnými verziami.

Zdroj: wccftech.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk