Blizzard zháňa vývojárov na neoznámený Diablo projekt, ktorým je pravdepodobne Diablo 4

Blizzard zháňa vývojárov na neoznámený Diablo projekt, ktorým je pravdepodobne Diablo 4

 

Jemná náplasť na frustráciu ohľadom Diablo Immortal.

Okolo Blizzardu sa toho v poslednej dobe hovorí veľa, ale iba málo toho je v pozitívnom slova zmysle. Diablo Immortal, zásahy Activisionu, prepúšťanie a odchody vývojárov, odchod spoluzakladateľa a bývalého šéfa spoločnosti... to všetko sa stihlo udiať za niekoľko mesiacov. Na každom konci tunela je však svetlo. A v prípade Blizzardu je to potenciálna existencia Diabla 4.

Blizzard totiž podľa informácií na vlastnej stránke zháňa niekoľko vývojárov na rôzne pozície, aby pracovali na neoznámenej Diablo hre. Vzhľadom na to, že Immortal je už ohlásený, tak pravdepodobne ide práve o štvrtý diel Diabla. „Tím hľadá dizajnéra herného obsahu, aby nám pomohol vytvoriť oblasti, questy, postavy a dialógy pre náš nový projekt. Kandidát by mal mať dobré znalosti z dizajnovania questov a aj základných herných mechaník a taktiež aj znalosti série Diablo a aj ďalších Blizzard hier.“

Okrem pozície dizajnéra herného obsahu sú taktiež otvorené aj pozície softvérového inžiniera, systémového dizajnéra, producenta a ďalších 19 voľných otvorených pozícií. To viac-menej korešponduje s predchádzajúcimi správami, že viacero veteránov opustilo Blizzard a spoločnosť tak musí zaplátať diery ktoré po nich zostali.

Uvidíme teda, či je náš predpoklad správny. Blizzard niekoľkokrát povedal, že má viacero tímov ktoré pracujú na viacerých Diablo projektoch, no predpokladáme, že hry sa tak skoro nedočkáme. A to sa týka aj potenciálneho ohlásenia a platforiem.

Zdroj: gamerant.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk