Vyšla nová česká hra Transport Services!

Vyšla nová česká hra Transport Services!

 

24.1.2019 vyšla nová česká hra Transport Services od štúdia Hammer Games, ktorá simuluje prepravu surovín a ľudí medzi mestami.

O čo v hre vlatne pôjde? Na začiatku vám hra vygeneruje dve malé mestá, ktoré budú farebne rozlíšené. Ľudia z jedného mesta budú chcieť navštíviť druhé mesto a na vás bude, aby ste im toto želanie splnili. Neskôr budú mestá pribúdať a s rozrastajúcim sa cestovným ruchom sa budú následne rozširovať.

 

Po tom, ako mesto nadobudne väčšiu rozlohu, v ňom postavia továreň na určitú surovinu, po ktorej bude dopyt ale v iných mestách, kde túto továreň mať nebudú. Na vás bude, aby ste pomocou vlakov, autobusov, nákladných áut a lietadiel dopravili, či už ľudí, alebo suroviny do ostatných miest. Hra bude mať viac obtiažností. Ak pri ľahkej obtiažnosti nebudete ľudí, alebo suroviny odvážať včas, ľudia sa odsťahujú a mestá žošednú. Pri ťažkej obtiažnosti budete musieť preplatiť lístky ľuďom, ktorí sa už nezmestili do čakárni.

 

Hra vychádza na platforme Steam vo forme Early Access s cenovkou 8,19€, no prvý týždeň po vydaní je o 30% lacnejšia, čo vychádza na 5,73€.

Zdroj: TS

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk