Nová hra od tvorcov Just Cause dostala dátum vydania

Nová hra od tvorcov Just Cause dostala dátum vydania

 

V štúdiu sú pravdepodobne veľmi zaneprázdnení.

Po nedávnom vydaní Just Cause 4 a popri spolupráci s id Software na Rage 2 ohlásilo prednedávnom štúdio Avalanche Studios tretiu hrou, ktorou je kooperatívna strieľačka Generation Zero. Dnes oznámili, že hry sa dočkáme už 26. marca na PC, Xbox One a Playstation 4 a okrem dátumu vydania vás určite poteší, že hra sa nebude predávať za štandardných konzolových 60€ ale za zníženú cenu 40€.

Okrem toho však hra dostane aj zberateľskú edíciu, ktorá bude stáť 80€ a okrem hry v nej nájdete steelbook, dreveného koňa, látkovú mapu, 4 pohľadnice s concept artmi a tričko a to všetko zabalené v prémiovom boxe.

Generation Zero je kooperatívna strieľačka na štýl Left 4 Dead, ktorá sa odohráva v alternatívnej realite Švédska v 80-tych rokoch, kedy bola krajina napadnutá vraždiacimi robotmi. Hra sa bude odohrávať v otvorenom svete a je postavená na Apex engine, ktorý sme už videli v Just Cause 4. Autori si chvália hlavne simuláciu celého sveta, možnosť takticky ničiť konkrétne časti robotov a taktiež taktický nádych hrateľnosti. Hra bude podporovať co-op pre štyroch hráčov.

Zdroj: wccftech.com

Páči sa Vám tento článok? Zdieľajte ho!

 
 
 
 
 

Sledujte nás

Gamesite.sk
Zoznam.sk